O balonach


Zapewnij swojej imprezie niepowtarzalny urok z naszymi balonami dekoracyjnymi!

Witaj w świecie balonowych dekoracji – nasz zespół z przyjemnością pomoże Ci w wyborze najlepszych rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb i preferencji. Pracujemy wyłącznie na przetestowanych przez nas balonach od sprawdzonych producentów.

 

Oto garść praktycznych informacji:

 

  • Balony dzielimy na lateksowe (takie zwykłe gumowe) oraz foliowe. Balony foliowe mają grubszą powłokę dzięki czemu wypełnione helem dłużej latają. Balony lateksowe unoszą się dużo krócej (12cali około 12-14h), po uszczelnieniu specjalnym żelem przedłużamy ich czas unoszenia się do około tygodnia (zależnie od warunków atmosferycznych w jakich przebywają).Pamiętaj o powyższym kiedy samodzielnie napełniasz balony z butli jednorazowej.
  • Zimno/ Gorąco… Przy minusowych temperaturach balony z helem „więdną”, po przeniesieniu do temperatury pokojowej odzyskują swój kształt, przy wysokich temperaturach hel zwiększa swoją objętość – zatem balony wystawione na zewnątrz w upalny dzień mogą popękać, nie zostawiaj również balonów w rozgrzanym aucie!
  • Balony przyniesione przez klienta: orientacyjny koszt pompowania helem znajdziesz w zakładce ‘cennik’, przed pompowaniem określamy dokładnie cenę (każdy balon ma inną pojemność).Uwaga: balony klienta nie podlegają reklamacji, nie bierzemy odpowiedzialności za wady fabryczne nieznanych nam marek balonowych. Jeśli widzimy, że balon nie nadaje się do pompowania helem (najczęściej jest za mały) nie podejmujemy się pompowania.
  • Balony z personalizacją – bardzo prosimy o wcześniejsze złożenie zamówienia. Zazwyczaj nie jesteśmy w stanie przygotować takiego balonika w ten sam dzień. Najlepiej uzgodnij szczegóły około 3dni wcześniej.
  • Jeśli w dniu uroczystości będziesz się spieszyć, możesz zamówić swój balonowy bukiet wcześniej (czy to przez naszą stronę niczchin.pl czy też mailowo sklep@niczchin.pl), zamówienie odbierzesz wtedy bez czekania w kolejce. Prosimy o wcześniejsze zakupy zwłaszcza w przypadku większych ilości, znacznie usprawnia nam to obsługę w kluczowe „imprezowe” dni.
  • Zamawiając balony przez naszą stronę internetową niczchin.pl, wybierz odpowiednią opcję produktu: sam balon/balon z helem/balon z helem i żelem, przy finalizacji zamówienia wybierz miejsce odbioru (sklep Ruczaj lub Sklep Czyżyny), w komentarzu do zamówienia wpisz proszę datę i godzinę odbioru.
  • Pomimo korzystania z najlepszych dostępnych na rynku materiałów oraz naszego wieloletniego doświadczenia czasem zdarza się, że balonik ma wadę, która nie jest widoczna w momencie pompowania – prosimy wtedy o kontakt, postaramy się naprawić sytuację…

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chętnie pomożemy. Zapraszamy do kontaktu!


“Daj swojej imprezie wyjątkowy charakter z naszymi balonami dekoracyjnymi. Skontaktuj się z nami już dziś, a razem stworzymy niezapomnianą atmosferę, która zostanie w pamięci Twoich gości na długo!”