O nas


Poznaj naszą historię kolorowych inspiracji!

NIC Z CHIN filia Party – Galeria balonowa

 

Jesteśmy małą, rodzinną firmą, która powstała w 2011 z potrzeby stworzenia małego, butikowego sklepiku z jakościowymi zabawkami produkowanymi na rodzimym rynku. Początkowo sklep mieścił się tuż obok krakowskiego Szpitala Jana Pawła II… Kto nas pamięta z tamtego okresu?

 

Kiedy powstał sklep na Ruczaju, kupując zwykłe baloniki dzieci pytały o „opcję latającą”. Tak narodził się pomysł poszerzenia oferty o balony z helem, początkowo głównie te dla dzieci. W tamtym okresie w Krakowie mieściły się jedynie dwa sklepy oferujące pompowanie balonów helem, latające balony oferowane były głównie na festynach a zdobywanie wiedzy, odpowiednich narzędzi oraz samych produktów było znacznie trudniejsze niż dzisiaj.

 

Wraz z rozwojem firmy przyszedł czas na otwarcie filii w Czyżynach, gdzie klienci mogą zaopatrzyć się w balony, butle z helem oraz wszelkie akcesoria imprezowe. Filia Party została otwarta w 2018r w Walentynki.

 

W tej chwili nasz zespół składa się z 4 osób: Anię i Piotra spotkacie w sklepie Nic z Chin Filia Party w Czyżynach, a Asię i Wiktorię w zabawkowo-balonowym raju na Ruczaju.

 

Nasza praca to nie tylko sprzedaż produktów, ale również, a może przede wszystkim, dzielenie się swoim know-how i pomaganie klientom w tworzeniu niezapomnianych aranżacji. Mamy nadzieję, że dzięki bogatemu doświadczeniu oraz kreatywności, stworzyliśmy miejsce, gdzie każdy może znaleźć inspirację i profesjonalne wsparcie w realizacji swoich pomysłów!

 

Dziękujemy za zaufanie i regularne powroty przy okazji kolejnych uroczystości!


“Balony – nie tylko ozdoba, ale także magia, która unosi się nad każdą okolicznościową chwilą.”